Jak vybrat nejlepší cestovní pojistku do Německa?

Německo máme za humny a navíc je členem EU. Mnoho lidí jen kvůli tomu nabývá dojmu, že stačí mít modrou kartičku od zdravotní pojišťovny a mohou vyrazit poznávat krásy německé země. Je to obrovský omyl, který ve výsledku může neopatrného člověka stát i miliony korun. I v Německu se draze platí za každé lékařské ošetření! Bez řádného pojištění byste vše museli hradit ze svého. Neriskujte nic a podívejte, jak vypadá ideální cestovní pojistka do Německa.

Musí mít vysoké limity

Pro cestovní pojištění do Německa jsou důležité limity. Jejich ideální výše je 5 000 000 Kč. Dále je třeba, aby pojištění pokrývalo všechny aktivity, kterým se budete věnovat. Pokud budete sportovat, nezapomeňte si sjednat pojištění pro rizikové sporty. Musíte si také sjednat pojistku na všechny dny, které budete trávit mimo ČR. Nezapomeňte ani na dobu, kterou budete trávit na cestě.

do-nemecka.cz_online_ergo_cz_01

Doplňkové pojištění se také bude hodit

Nikdy nesmíte podcenit situaci v tom smyslu, že i vy sami se můžete stát viníkem nehody, při které cizí osobě způsobíte škody. Pro takové případy bylo vytvořeno pojištění odpovědnosti. To se vyplatí i v běžném životě. Proč? Hlavní důvody popisuje tento článek. Vyrážíte-li s cestovní kanceláří, vyplatí se vám, když si připlatíte ještě za pojištění zavazadel. Hodí se také pojištění storna. S ním jste kryti v případě, když z vážných důvodů nebudete moci na dovolenou vyrazit. Dostanete zpět poměrnou část peněz z ceny zájezdu. Další doplňkovou pojistkou je pojištění úrazu.

do-nemecka.cz_online_ergo_cz_02

Ceny online se drží nízko

Chcete-li koupit kvalitní pojistku a neutrácet za ni moc, vyřiďte si pojištění online. Ceny pojištění do Německa se při této formě sjednání pohybují okolo 20 Kč na den. Ušetříte tím také čas, pojistná smlouva vám přijde do e-mailu.

Jak se chovat v potížích?

Přečtete si odpovědi na dotazy k pojištění do Německa, najdete v nich přesný postup, jak se v případě potíží zachovat. Ze všeho nejdůležitější je kontaktovat pojišťovnu přes asistenční službu.

Štítky:

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *