Legoland Německo

Zábavní park Legoland v Německu najdete v bavorském Günzburgu, asi hodinu cesty od Mnichova nebo Stuttgartu. Na své si zde přijdou jak malý tak velcí. V roce 2012 získal park ocenění Parkscout Publikums Award jako zábavní park s nejlepším přístupem k dětem. Je vhodný pro děti od čtyř let.

Středem rodinného zábavního parku LEGOLAND s rozlohou jako 26 fotbalových hřišť je působivý Svět miniatur. Najdete zde slavná města i krajiny Evropy v měřítku 1:20, vše vytvořené s precizností a umem z více jak 25 milionů běžných LEGO kostek.Kromě toho v parku najdete také velké tematické krajiny jako je Země dobrodružství, LEGO City či Little Asia s novinkou – Flying Ninjago.

45959228

Pokud máte rádi LEGO kostky nebo chcete vyzkoušet co jde všechno postavit, máte zde možnost v centru LEGO – MINDSTORMS naprogramovat a vytvořit vlastního LEGO robota, nebo postavit co nejvyšší výškovou stavbu.

Kromě toho pakr nabízí i zážitkový podvodní svět na ploše 1000 metrů2, kde se můžete podívat na zatopenou Atlandidu a samozřejmě si užijete také skutečných žraloků, rejnoků a dalších tropických ryb.

Máte rádi výškové lanové parky? Vyzkoušejte celkem 6 tras, které jsou až ve výšce 10 metrů s více jak 42 různými prvky jak pro dospělé tak i pro děti dle schopností a věku.

V parku máte k dispozici více jak 50 milionů LEGO kostek s nimiž si můžete hrát dle libosti. Navíc je zde široká nabídka dalších doprovodných programů, workshopy, 4D kino či živá představení. Zajímavých atrakcí jde opravdu hodně, takže pokud vám nestačí čas, můžete se také ubytovat v první LEGO vesničce na světě, kde si můžete vybrat ze 72 domků ve stylu LEGO, případně zkuste také rytířské stany či gotický hrad.

Praktické informace:

Oficiální stránky parku v CZ: http://www.legoland.de/cs/

Vstupné: děti (3-11) – 37 Euro, dospělí – 41,50 Euro . Pokud se tam chystáte využijte online rezervace, která je levnější.

Otevírací doba: pak je otevřen pouze v omezené části roku. Aktuální otevírací doby najdete zde: http://www.legoland.de/

Přenocování a další služby se dají také objednat on-line, u rodin s dětmi jsou většinou k dispozici také výhodné cenové nabídky.

V případě, že se nechcete starat o dopravu, vstupné a další věci, doporučujeme některý ze zájezdů do německého Legolandu.Na krátkou prohlídku Legolandu se můžete vydat v tomto videu:

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *