Nejlepší nuda pláže v Německu

V Německu najdete spoustu nuda pláží, kde si můžete vychutnat koupání a slunění bez oblečení. V následujícím článku se podíváme na některé z nejlepších německých nuda pláží od jezer v lesích a horách po pobřeží Severního a Baltského moře.

1. Ostrov Sylt

Ostrov Sylt na nejsevernějším cípu Německa, je známý pro své zdravé klima, nádherné duny, krajinu a nedotčené pláže, z nichž většina jsou nuda pláže. Koneckonců, první oficiální nudistická pláž v Německu byla založena na Syltu v roce 1920.
Ostrov je skvělým místem pro milovníky přírody a wellness nadšence, kteří se mohou těšit na míle a míle jemného písku a tradiční sauny přímo na pláži.

2. Ostrov Rujána

Rujána, největší a nejoblíbenější ostrov Německa, se nachází v Baltském moři, mimo pobřeží Mecklenburg Vorpommern. Vedle jeho dramatických křídově bílých útesů, je Rujána dobře známá pro své dlouhé písečné pláže, mnoho z nich je určeno pro nudisty a více než 40 metrů širokých.

3. Kempování pro nudisty v jezerní oblasti Mecklenburg

Jezerní oblast Mecklenburg na východě Německa je známá pro své křišťálově čisté jezera a zelené lesy. Kromě nuda pláží, zde existují i kempy pro nudisty. Jeden z těch nejlepších pro rodiny s dětmi je nudistický kemp u jezera Useriner, které se nachází ve středu idylického a klidného národního parku Müritz. Ideální místo pro pěší turistiku, jízdu na kajaku, a plavání.

4. Berlínské jezero Wannsee

Jezero Wannsee v západní části Berlína, je jedním z nejoblíbenějších rekreačních míst ve městě.Lido of Berlinse může pochlubit nejdelší vnitrozemskou písečnou pláží v Evropě a nabízí velký prostor pro nudisty. Můžete relaxovat v tradičním proutěném plážovém lehátku, zahrát si plážový volejbal nebo si pronajmout šlapadlo.

5. Jezero v Volksdorf, Hamburk

Ve čtvrti Hamburku Volksdorf, najdete přírodní jezero, který je zcela věnované přírodnímu koupání. Ve stínu velkých stromů, tam jsou šatny, dětská hřiště, restaurace, stolní tenis a hřiště na basketbal, které činí toto jezero skvělým místem pro celou rodinu.

6. Mnichovské nuda pláže

Můžete si zaplavat ve svém narozeninovém obleku v Mnichovském největším jezeru Feldmochinger See, které je také známé pro svou vynikající kvalitu vody.
Další možností je Feringa Lake; Nachází se v severní části Mnichova, to také nabízí velké a odlehlé oblasti vyhrazené pro naturisty. Můžete dokonce Můžete se dokonce opalovat na břehu řeky Isar, která protéká centra Mnichova.

7. Ostrov Borkum

Malý ostrov Borkum, který se nachází v Severním moři  nabízí velmi dlouhou nudistickou pláž. Vybavenou kompletními kurty na plážový volejbal, hřišti a saunami. K nudistické pláži přiléhá přírodní rezervace se zvlněnými dunami, která je také věnována nudistům.
A co můžete na nuda plážích v Německu očekávat?
Nuda pláže v Německu jsou velmi oblíbené, uvídíte zde kompletní rodiny s dětmi i seniory. Atmosféra na nuda plážích je obecně uvolněná právě pro rodiny s dětmi.
Na plážích se neostýchejte a využijte širokou nabídku sportovních aktivit nebo také jejich slavné sauny, které jsou na některých plážích k dispozici. To vše bych zbytečné zátěže oblečením.

 

Štítky:

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *