9.3.2015
Kategorie: Historie, Zajímavosti

Strašidelná místa v Německu

V Německu se neslaví Halloween tak jako v dalších zemích, nicméně i ono má co nabídnout co se týče strašidelných míst. Posuďte sami:

Berlínská citadela

berlínská citadela

Berlínská citadela je místem klasického milostného strašidelného příběhu. V 15. století sem byla zavřena ex-milenka vládce Joachima II. , Anna Sydow jako ve vězení. Na smrtelné posteli požádal Joachim II svého syna, aby ji propustil a postaral se o ni. Syn ji však nechal zavřenou až do její smrti. Podle legendy nyní bloudí citadelou a nemůže ji opustit.

Kamenná stavba

4de5519da7c6b0a5b79e742ee5bb0d29

Kousek od Osnabrück je starobylá kamenná stavba, která měla být součástí pohanského chrámu a hřbitova. Bylo to také místo krvavých masakrů pohanských kněží během doby, kdy se Karel Veliký snažil převést zemi na křesťanství. V nejdelší a nejkratší den v roce jsou zde slyšet výkřiky, objevují se skvrny na skalách a záhadné koule, to vše dle reportů očitých svědků.

Bílá paní ve Freihungu

freihung

Příběh o bílé paní je relativně častou legendou. Ve Freihungu se údajně potuluje duch ženy, která zemřela ve středověku nepřirozenou smrtí. K její smrti došlo ve starých důlních chodbách, kde se také objevovala dokud nebyly zasypány. To ji vyhnalo výše a nyní se údajně objevuje u silnice ve zpětných zrcátkách automobilů a nahání řidičům strach.

The Waldniel zvláštní škola

a27e02df0560706df44d1993edc35ee0

Tato škola stojí prázdná v Schwalmtalu neboť je sužována příběhem masové vraždy. Jsou zde slyšet dětské výkřiky a chrastění mladých lidí, které zabili nacisti.

Bitburg střední škola

bitburg-middle-school

Před několika lety byly hlášeny na střední škole Bitburg nevysvětlitelné aktivity. Světla v noci blikají nebo se vypínají, zevnitř je slyšet křik a také jedno z oken se samo otevíralo a zavíralo. Škola se nachází na staré letecké základně a byla postavena nad místem starého nacistického úřadu.

Pokud znáte ještě nějaká strašidelná místa v Německu, podělte se s námi o ně.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *